Radinčanke nastavile gde su stale – i dalje su prve sa maksimalnim učinkom

SMEDEREVO, 25. novembar 2023 – Bez većih poteškoća, kao na lakšem treningu, u utakmici 7. kola prvenstva Prve lige Srbije, rukometašice iz Radinca danas su ostvarile sedmu uzastopnu pobedu: Mladi radnik – Bor Ziđin Koper 38:13 (21:4).

Susret je sa tri pogotka otvorila Anastasija Đurić, a kada je najbolja akterka meča, njena imenjakinja Anastasija Kostić (4 gola) svoj tim odvela na plus 9 gošće su zatražile tajm aut. To nije mnogo pomoglo ekipi iz Bora, jer se ulaskom Nikoline Stojanović (6) na odmor otišlo sa 17 golova viška za Radinčanke.

U istom ritmu nastavile su u drugom poluvremenu i devojke Mladog radnika sa manjom minutažom i one su se sve upisale na listu strelaca.

Nedovoljno opravljena Lena  Janković nije ulazila u igru, ali je njena levica bila nepogrešiva kada je izvodila sedmerce – pet puta.

Tačku na ovaj neravnopravni duel stavila je Isidora Anđelović (2), kojoj je danas bio rođendan, a razloga je na kraju bilo za slavlje i za čestitke svih saigračica.