Smederevskim mladim atletičarima 11 medalja na Krosu RTS u Rekovcu

REKOVAC/SMEDEREVO, 30. oktobar 2022 – Peto i poslednje takmičenje iz ovogodišnjeg serijala Krosa RTS –a održano je ove subote u Rekovcu, na kome je u 27 trka ulestvovalo 640 takmičara.

Članovi Atletskog kluba Smederevo, u pratnji trenera Vesne Lekić – Mihajlović, osvojili su 11 medalja; 4 zlatne, 4 srebrne i 3 bronzane.

Zlatne medalja osvojili su: Staša Svilanović, Valentina Janković, Vasilije Tasić, Andrea Milosavljević. Srebrne medalje pripale su: Staši Mrdaković, Aleksandri Janković, NikolijiMarković i Luki Sakaču. Bronzane medalje – Stefan Jevtić, Vida Pavlović, Milica Tanasković.

Vesna Lekić – Mihajlović je u atletici više od 30 godina i nagrađivana je od strane RTS-a kao promoter i trener koji je sa svojim atletičarima osvojio dosta medalja i doprineo afirmaciji atletike i Atletskog kluba Smederevo, kao dugogodišnjem prvaku i klubu sa najviše takmičara na serijalu kroseva RTS-a.