Drugo kolo takmičenja za Kup GFSS: Jezava poplavila Kolarce

SMEDEREVO, 12 oktobar 2022 – Ove srede igrane su utakmice drugog kola Kupa GFS Smederevo.

Šumadinac – Crvena zvezda 0:3

Na terenu kraj sportskog aerodroma u Smederevu, nekadašnji osvajač gradskog i okružnog Kupa, lakše nego što se očekivalo savladao je lidera druge gradske lige, kako je navedeno; Jezava – Kolarac 4:0 (2:0).

U ranoj fazi meča, raspoloženi slavljenik Bojan Stević u 12. minutu je sa ivice kaznenog prostora sjajnim šutem smestio je lopti pod prečku gostiju iz Kolara. Nije prošlo ni pola časa igre, a u strelce se u 29. minutu upisao i štoper Miloš Milošević.

Fudbaleri Jezave su i u nastavku imali inicijativu, pa je na asistenciju Stojiljkovića Gordan Jovanović u 65. minutu povećao vođstvo, da bi, nakon duplog pasa sa kapitenom Nenadom Ljutiće, Aleksandar Mirković izbio sam pred gol Kolarca i postavio konačan rezultat.