Reflektori zasijali na terenu u Ralji – pobeđen Radnički iz Kovina

RALJA, 27. jul 2022 – Pripremajući se za novu sezonu u Podunavsko-šumadijskoj zoni Raljčani su večeras odigrali i peti kontrolni meč, ostvarivši isto toliko pobeda, a po prvi put je u Ralji igrano pod svetlošću reflektora: Borac 1932 – Radnički Kovin 4:2 (1:1).

Ostaće upamćeno da je ovo prva utakmica seniora na teritoriji grada Smedereva odigrana u noćnom terminu, mada reflektore poseduju i Proleter iz Vranova, kao i Osipaonica, koja je prošle godine na otvaranju ugostila omladince Smedereva.

Inače, što se same večerašnjeg meča tiče, gosti iz Kovina su posle kornera Divnića poveli u 21. minutu golom Đorđevića. Nakon promašaja Stojkovića Milovanović je prihvatio odbitak i izjednačio, a početkom nastavka, na pas Lalića, Milovanović je ponovo  bio precizan i najavio preokret. Uspeo je Jovanović u 73. minutu, na proigravanje Jeftića, da poveća vođstvo domaćih. Velčanović je sa distance smanjio prednost Borca, a na asistenciju Lalića Jovanović se u finišu još jednom upisao u listu strelaca.