Nikoličić odveo Lipljane u 4. kolo Gradskog KUP-a

SMEDEREVO, 3. novembar 2021 –  Zonaš iz Lipa je prema očekivanju bez većih poteškoća ostvario sigurnu pobedu za plasman u narednu rundu lokalnog KUP-a, FK Sloboda– FK Proleter 1947 5:1 (4:0).

Mrežu gostiju načeo je Viktor Stojković već u 10. minutu, prizemnim šutem sa ivice kaznenog prostora, a onda je na scenu stupio raspoloženi Miloš Nikoličić. On je dva minuta kasnije, nakon solo akcije, pogodio suprotan ugao, da bi potom na asistencije hitronogog Dejana Markovića u 15. i 22. minutu ponovo bio precizan.

U drugom poluvremenu nastavljena je opsada gola Vranovaca, a uspešnu akciju najiskusnijih na terenu, Pajića i Vasića,  uspešno je, po četvrti put u 67. minutu, realizovao Nikoličić.

Dobru procenu mladog sudije Đorđa Dačića, kada je pustio prednost, iskoristio je Nikolić i uz pomoć domaćeg štopera u 70. minutu ublažio poraz svog tima.

U današnjim susretima 3. kola KUP-a GFS Smederevo postignuti su sledeći rezultati: FK Skobalj – FK Borac 1932 (Ralja) 1:2, FK Petlić SD 2006 – FK Drugovac 13:1, FK Sloga (Lugavčina) – FK Podunavac (Udovice) 2:1, FK Sloboda – FK Proleter 1947 5:1.

Naredno kolo odigraće se pre starta prolećnog dela sezone.