Kup GFSS, 2. kolo: Raljčani savladali Godomin dvocifrenim rezultatom

SMEDEREVO, 21. oktobar  2021 – Juče su odigrane utakmice u okviru drugog kola takmičenja za Kup Gradskog fudbalskog saveza Smederevo, a najubedljiviju pobedu ostvarili su fudbaleri Borca iz Ralje, koji su u susretu sa Godominom postigli čak 13 golova.

Goleadu je započeo mladi Antić, snažnim šutem sa ivicom kaznenog prostora, a onda je dugogodišnji član Smedereva, inače četvorostruki strelac na ovoj utakmici, Marko Milosavljević sa bele tačke duplirao vođstvo. Do odlaska na odmor borbeni gosti su kapitulirali još četiri puta, a u nastavku su raspoloženi strelci Boraca dodatno napunili mrežu rivala. Strelci za lidera Podunavske okružne lige, pored pomenutih, bili su: Stojković 3, Lalić 2, Stojimenov 3 i Živković.

Ako je za utehu, gosti, članovi prve gradske lige, preko Birtaševića, Stojanovića i Živančevića donekle su uspeli da ublaže poraz.

U ostalim susretima postignuti su sledeći rezultati:

Podunavac – Kolarac 4:1

Drugovac – Stari hrast 3:0

Vrbovac – Skobalj 1:3

Vožd – Sloga 0:3

SASK – Petlić 0_3 i

Proleter – Lunjevac 1:1 (prekid u 7. minutu, pošto su gosti ostali sa šestroricom igrača, registrovano 3:0 za Proleter)