Mladi fudbaleri Godomina u Omladinskoj ligi Podunavskog okruga

SMEDEREVO, 17. maj 2021 – Na terenu Fudbalskog kluba Proleter 1947 u Vranovu odigrana je finalna utakmica Omladinske gradske lige između Godomina i Badlјevice. Uspešniji su bili omladinci Godomina, pobedili vršnjake iz Badlјevice sa 4:1 (2:1) i tako izborili su plasman u viši rang– Omladinsku ligu Podunavskog okruga.

Godomin je poveo golom Nemanje Živančevića već u drugom minutu, da bi Milan Radojević u 21. minutu udvostručio vođstvo Godominaca. Srđan Marković je u 35. minutu bio strelac za Badljevicu i smanjio prednost, ali je u nastavku susreta Živančević u 69. ponovo doneo svom timu vođstvo od dva gola razlike. Konačan rezultat postavio je Stefan Vasiljević u 78. minutu i Godominci su mogli da slave pobedu i plasman u viši rang.

Pehare i prigodne poklone pobednicima i učesnicima finala uručili su predsednik GFS Smederevo Zvezdan Vrbanović i član Izvršnog odbora Goran Lazić.