Mihajlovčanima drugi put zaredom Kup Gradskog fudbalskog saveza

OSIPAONICA,  13. april 2021 – Po prohladnom i kišovitom vremenu, fudbaleri iz Mihajlovca su danas u Osipaonici ponovili prošlogodišnji uspeh i zasluženo osvojili pehar namenjen pobedniku Kupa GFS Smederevo; OFK Mihajlovac – Smederevo 1924 1:0 (0:0).

Tokom većeg dela susreta inicijativa je bila nastrani učenika trenera Dragana Đorđevića, a to što je mreža rivala do poslednjeg minuta ostala netaknuta najveće zasluge pripadaju Danijelu Dobriću, golmanu Smedereva.

Najveća opasnost po gol Smederevaca pretila je od Svetozara Redžića, i to u više navrata, a osim njega izgledne šanse imali su još Miloš Marković, Bajčić i Maksimović. Jedinu pravu priliku da kazni promašaje, ispostaviće se, osvajača gradskog Kupa imao je Ninković u 67. minutu, ali se istakao drugi Dobrić – Jovica na golu Mihajlovčana.

I kada se činilo da će pobednika odlučiti penali, Stojiljković je šutirao, a na tu loptu nespretno je natrčao Filipović i pogodio sopstvenu mrežu, za radost Mihajlovčana.

Pehar kapitenu tima iz Mihajlovca Andreji Lukiću predao je Zvezdan Vrbanović, predsednik GFS Smederevo.