Favoriti opravdali očekivanja u drugom kolu Kupa

SMEDEREVO, 23. oktobar 2019 – Danas su igrane utakmice drugog kola takmičenja za Kup na teritoriji GFSS. Proleter je u Mihajlovcu bio ubedljiv protiv SASK-a iz Saraoraca, slavio je sa 6:0. Osipaonica je sa 5:0 eliminisala ekipu Hajduk Veljka iz Dobrog Dola. Sloboda je u Lipama pobedila sa 3:2 Slogu iz Lugavčine. Badljevica je posle penala ispala od ekipe Jezave, koja je na poluvremenu vodila 2:0, da bi se susret završio sa 2:2, a penalima 6:4 za goste. Stari hrast 2018 iz Kuliča je sa timom 7. jula iz Vodnja 1:1, da bi penalima prošao dalje sa 8:7. OFK Slavija, koja je trebalo da se sastane sa Omladincem iz Seona, odustala je od daljeg takmičenja, pa tim iz Seona ide dalje. Ni ovo kolo nije moglo da prođe bez nemilih scena, pa je tako utakmica u Radincu između Mladog Radnika i Borca iz Ralje prekinuta u 57. minutu, kod vođstva gostiju od 1:0. Domaći su napustili teren, kako je rečeno, zbog tendencioznog suđenja.

Foto/ilustracija: pixabay.com