Pobeda futsalera Smedereva na startu nove sezone

SMEDEREVO, 17. septembar 2019 – Klub malog fudbala Smederevo je na otvaranju drugoligaške sezone savladao niški Radnički 6:4 (4:0).

U razmaku od 14. do 16. minuta učenici novog-starog trenera Veljka Spasojevića, pogocima Milovanovića (2) i Markovića stekli su značajnu prednost koju je u poslednjim sekundama prvog dela susreta Đorđević učinio još ubedljivijom.

Samo što je počeo nastavak, Radenković je smanjio vođstvo domaćih, da bi tri minuta kasnije Paunović doneo novu radost Smederevcima. Stojanović je u 34. minutu pogodio za Nišlije, da bi Prvulović ponovo vratio prednost domaćina na četiri gola razlike. Opuštanje Smederevaca kaznili su u finišu utakmice Radenković i Vasić, ali to nije uticalo na krajnji ishod i pobedu KMF Smederevo.

Bodovima na startu nove sezone Smederevci su praktično počeli bitku za povratak u najviši rang, gde im je, sudeći po viđenom na ovoj utakmici, i mesto.