Bodovi iz Loznice – korak bliže tituli

LOZNICA/SMEDEREVO, 18. maj 2019 – Na vrućem terenu u Loznici, gde su bodovi bili potrebni i jednom i drugom rivalu, Smederevci su ostvarili vrednu pobedu: Loznica – Smederevo 1:2 (0:0).

Gostujuća ekipa je prva pripretila početkom utakmice kada je Marković tukao glavom a odbijenu loptu Stefan Stojanović je zahvatio u padu, ali je prebacio okvir gola. Na odmor se otišlo bez golova, a nastavak je ponovo počeo u znaku Smederevaca, da bi u 59. minutu Lepojević, nakon slobodnog udarca i kratkog dodavanja Radenkovića, sa više od 20 metara pogodio mrežu Loznice. Uspeo je Matić u 74 minutu da iskoristi nesporazum odbrane Smedereva i izbije sam za laku egzekuciju i izjednačenje.  Samo dva minuta kasnije, u kaznenom prostoru domaćina srušen je hitronogi Nikolić, a siguran sa bele tačke bio je Stefan Stojanović, za veliku radost i korak bliže tituli.