Lako i ubedljivo do bodova protiv tima iz Priboja

SMEDEREVO, 11. maj 2019 – Prema očekivanju, Smederevci su protiv podmlađenog sastava FAP-a iz Priboja ostvarili ubedljivu pobedu – 5:0.

Samo u prvom poluvremenu gosti su pružili kakav-takav otpor, a jedini gol u tom delu susreta, sredinom poluvremena, postigao je Aćimović. Samo što je počelo drugih 45 minuta, startovala je i goleada. Najpre je Stojanović u 47. pogodio mrežu gostiju, da bi se dva minuta kasnije i Levićanin upisao u listu strelaca. Nikolić je u 53. povećao vođstvo na 4:0. Konačan rezultat ovog neravnopravnog duela postavio je Milentijević u 76. minutu.

Smederevci su ovom ubedljivom pobedom popravili i gol razliku, sada imaju +25. I Sloga iz Požege je bila raspucana – jedini pratilac Smederevaca u borbi za titulu je savladao na domaćem terenu već prežaljenu ekipu Poleta iz Ljubića sa 6:1, pa Požežani sada imaju gol razliku +23.