SSK„Despot Đurađ Branković“ osvojio šest zlatnih medalja na Državnom prvenstvu

SMEDEREVO, 1. april 2019 – Na Državnom Indoor prvenstvu u parastreličarstvu, koje je juče održano u Smederevu, domaćin takmičenja, Streljačko streličarski klub „Despot Đurađ Branković“, osvojio je šest zlatnih, dve srebrne i jednu bronzanu medalju.

Zlatne su osvojili Gavrilo Milenković, veteran – olimpijski luk, Vesna Jovanović, senior – olimpijski luk. Svetislav Perišić, veteran, prijatelj turnira – olimpijski luk, Saša Redžić, senior, prijatelj turnira – olimpijski luk,  Matija Mitrović, kadet – olimpijski luk i Pavle Marković, pionir – olimpijski luk. Srebrne medalje su osvojili Nikola, Kato, senior – kompaund luk i  Vlado Dodić, veteran – olimpijski luk,a brontana medalja je pripala Miodragu Grbi, veteranu – kompaund luk.