Tutinci zbog bolje gol razlike preuzeli od Smederevaca čelo tabele

VALJEVO, 23. mart 2019 – U trećem prolećnom kolu Smederevci su u Valjevu protiv Budućnosti Krušik odigrali meč bez golova, a ekipa Tutina je ostvarila treću uzastopnu pobedu, ovoga puta svladali su Loznicu sa 2:0, pa je došlo do smene na vrhu: Tutin ima za jedan bolju gol-razliku od Smedereva, a oba tima imaju po 36 bodova.

Meč u Valjevu protekao je u ravnopravnoj igri, a u prvom poluvremenu viđena je po jedna šansa na obe strane. Isti odnos snaga bio je u nastavku susreta, s tim što je u završnici utakmice vezista Smedereva Aleksandar Mitrović propustio veliku priliku da Smederevcima obezbedi sva tri boda. On je iz neposredne blizine poslao loptu iznad gola, pa je susret završen sa mrežama koje su mirovale.