Stigli ubedljivu prednost gostiju, umalo da pobede: Smederevo – Srpska 4:4

SMEDEREVO, 2. mart 2019 – U izuzetno uzbudljivoj utakmici 15. kola Prve futsal lige Srbije Smederevci su propustili priliku da upišu prvu pobedu. Gosti su dva pogotka Bojana Popovića već u 9. minutu stekli prednost, koju je u 17. Nemanja Milosavljević uspeo da smanji. Kada su Beograđani posle pola časa igre, sa još dva gola četvorostrukog strelca Popovića, poveli sa 4:1 malo ko je verovao da će meč ući u dramatičnu završnicu. Učenici Gorana Lazića su zaigrali sa igračem više u polju, bez golmana, i sve se brzo promenilo. Najpre su Nikola Milosavljević, a potom i Bojan Filipović smanjili, a onda je drugim golom u 38. minutu Nemanja Milosavljević izjednačio. Bukvalno u poslednjim sekundama Prvulović je imao ispred sebe praznu mrežu i umesto da šutira on je želeo da se ušeta u gol, ali mu je zvuk sirene uskratio to zadovoljstvo, pa su Smederevci tako ostali bez prve radosti.