Kanonada Smederevaca

BURGAS, 17. februar 2019 – Fudbaleri Smedereva od četvrtka borave u Bugarskoj na dvonedeljnim pripremama, u okviru kojih će odigrati nekoliko kontrolnih utakmica.

U prvom testu savladan je tamošnji trećeligaš Zvezden Burg, rezultatom 8:1 (3:1).

Strelci su bili Levićanin u 22, 28. i 60. minutu, Milosavljeviću 44, Stanić u 56, S. Stojković u 74, N. Stojanović u 82. i Tapušković u 89. minutu, dok je jedini pogodak za domaće postigao Ž. Želev u 20. minutu.

Ovaj duel oklopnici su započeli u sastavu: Trifunović, Milosavljević, Cigulajkić, Garić, M. Marković, Stanić, Nikolić, Lepojević, Đurđević, Levićanin, Jovković. U drugom poluvremenu šansu su dobili: S. Marković, Stanimirović, Radenković, Aćimović, Rajković, Tapušković, Trajković, S. Stojanović, N. Stojanović, Dobrić i A. Stojanović.

Naredni susret zakazan je za ponedeljak, kada će rival smederevskim fudbalerima biti trećeligaš Neftohemik.