Laka trojka Smederevaca

SMEDEREVO, 3. novembar 2018 – Rutinskom igrom, fudbaleri Smedereva su, u utakmici 12 kola prvenstva Srpske lige Zapad, protiv podmlađenog tima Loznice stigli do treće uzastopne bodovne trojke; Smederevo – Loznica 3:0.

Gosti su u 16. minutu prvi pripretili preko Matića, ali je Dobrić posle parade izbio loptu u korner, da bi odmah potom uzvratili domaći. Posle slobodnog udarca Todorovića i nespretne intervencije Vukašinovića Stojanović iz neposredne blizine pogodio gol. U 40. Minutu Cigulajkić je sa levog boka pronašao Milentijevića, a ovaj nadmudrio svoje čuvare i sa desetak metara preciznim prizemnim udarcem duplirao vođstvo Smederevaca.

Početkom nastavka, u 48 minutu, Milentijević je iskoristio grešku gostujuće odbrane i pogodio suprotni ugao postavivši, ispostavilo se konačan rezultat. Pobeda Smedereva mogla je da bude i ubedljivija da su Stojanović, Cigulajkić i Petković, dva puta, bili prisebniji u završnicama akcija.