Smederevci ispustili pobedu

SMEDEREVO, 12. oktobar 2018 – U prvoj utakmici 5. kola prvenstva Prve futsal lige Srbije, Smederevo i Jastrebac su igrali nerešeno – 2:2.

Gosti iz Blaca su od početka susreta imali inicijativu, pogodili po jednom i prečku i stativu, pa ipak se na poluvreme otišlo sa 2:0 za Smederevce. Ispostavilo se da to nije bilo dovoljno za pobedu, gosti su posle samo dva minuta u drugom poluvremenu smanjili rezultat, da bi ga potom i poravnali, za konačnih 2:2.

Dok se ne odigraju ostale utakmice ovog kola, u kome će snage odmeriti i dve prvoplasirane ekipe – Ekonomac i FON, Jastrebac je na trećem mestu na tabeli, a Smederevo pretposlednje, jedanaesto, sa samo dva boda.

U narednom kolu, 19. oktobra, Smederevo će ponovo biti domaćin, ovoga puta ekipi Vranja.