Oklopnici eliminisani iz Kupa uz nemalu pomoć sudije

LUČANI/SMEDEREVO, 7. jun 2018 – U finalu Kupa FSRZS druga ekipa superligaša iz Lučana, inače trećeplasirani tim Zone Morava, pobedio je na domaćem terenu, sinoć, pod reflektorima, Smederevo sa 4:0 i izbacio ga tako iz daljeg takmičenja.

Domaćin je već u drugom minutu poveo golom Obrenovića, a onda je u 20. minutu oklopnicima poništen čist gol, Mladenović je navodno bio u ofsajdu. Zbog protesta sudija Bojan Nikolić je pokazao žute kartone Lepojeviću i Stefanu Stojanoviću, koji je nešto kasnije oboren u kaznenom prostoru domaćih. Umesto penala sudija je Stojanoviću pokazao drugi žuti karton i put u svlačionicu, tako da je domaćinu dodatno olakšan posao.  Pri kraju susreta, povredio se i kapiten Stanić pa su Smederevci susret okončali sa devetoricom na terenu.