Remi Smedereva u Zubinom Potoku i Proletera kod kuće

ZUBIN POTOK/SMEDEREVO, 20. maj 2018 – Susret 29. kola prvenstva Srpske lige Zapad između Mokre Gore i Smedereva okončan je bez pobednika, bilo je 2:2 (0:0).

Pogocima Bešovića u 56.i Petrovića u 64. minutu domaći tim je poveo sa 2:0, ali su Stanić u 79. i Stefan Stojanović u 93. minutu uspeli da donesu svom timu izjednačenje i zasluženi bod.

Identičnim rezultatom završen je i duel Proletera Mihajlovac i Karađorđa, i tu je bilo 2:2, s tim što je ovde gost na poluvremnu vodio. Gosti iz Topole su poveli u 36. minutu neobičnim pogotkom Pantića, iz sedećeg položaja, da bi Nikola Dišić golovima u 66. i 70. minutu doneo preokret. Dvostruki strelac je u pet minuta pre siteka regularnog toka susreta zaradio isključenje zbog drugog žutog kartona, što je u 92. minutu iskoristio Marković za izjednačenje.

Naredne nedelje je komšijski derbi, Smederevo će ugostiti Proleter Mihajlovac.