Futsal: Smederevci izborili opstanak

SMEDEREVO, 27. april 2018 – Pobedom u utakmici poslednjeg kola prvenstva Prve futsal lige Srbije nad ekipom Novog Pazara sa 6:3, Klub malog fudbala Smederevo je uspeo da se izbori za opstanak u najvišem rangu.

Prvo poluvreme proteklo je u jalovoj inicijativi i promašajima domaćih, dok su gosti pretili kontrama. Iz jedna takve Pavlović je u 14. minutu doveo goste u vođstvo. Rančić je četiri minuta kasnije uspeo da izjednači, a samo što je počelo drugo poluvreme Pavlović je ponovo pogodio mrežu domaćina. Filipović je potom, na asistenciju Ramadanija, doneo Smederevcima izjednačenje, a onda su Sabljić, Ramadani i Lekić svojim golovima preokrenuli tok meča u korist domaćih, donevši visoko vođstvo od 5:2. Knežević, Smedereva u dresu Novog Pazara, smanjio je svojim golom rezultat, a pobedu Smederevaca, i opstanak u ligi, pogotkom u poslednjem minutu overio je Ramadani.