Karađorđe za popravljanje gol razlike

SMEDEREVO, 15. april 2018 – Ubedljivom pobedom Smederevci su se revanširali Karađorđu za jesenji minimalni poraz u Topoli. Goste su naterali da loptu iz mreže vade sedam puta i sa tih 7 imaju ukupno 43 gola što ih čini najefikasnijim timom  posle 23. kola prvenstva Srpske lige Zapad.

Goleadu je započeo Mladenović, koji je nakon kornera Redžića zakucao loptu pod prečku. Samo minut kasnije Stojanović je sa pet metara spretno reagovao na dodavanje Milutinovića. Gosti su potom propustili dve lepe prilike, imali su ih Pantić i Luković, oba puta uspešan je bio golman Bogdanović. U 59. minutu Stevanović je povećao prednost domaćih, Milovanović ju je onda smanjio, a onda je Lepojević za dva minuta dva puta savladao Rumenića. Do kraja susreta Stefan Stojanović i Stevanović su bili ponovo precizni za visoku pobedu od 7:1.

Efikasni su bili i fudbaleri Proletera Mihajlovac dan ranije, koji su sa 6:0 pobedili poslednjeplasirano Jedinstvo Putevi iz Užica.