Atletičari na 3. Kruševačkom polumaratonu

KRUŠEVAC/SMEDEREVO, 19. mart 2018 – U Kruševcu je u nedelju održan treći Kruševački polumaraton i Državno pojedinačno prvenstvo u atletici, na kojem je Atletski klub “Smederevo” predstavljalo dvoje takmičara u seniorskoj konkurenciji, koji su ostvarili zavidan uspeh imajući u vidu konkurenciju.

Verica Stanković je osvojila peto mesto od 13 takmičarki sa vremenom od 1:29,23, dok je Nenad Milosavljević osvojio prvo mesto u svojoj kategoriji, a u ukupnom plasmanu od 46 takmičara bio je deseti sa vremenom 1:16,12.

Istog dana održano je prvo kolo kros lige Centralne Srbije, sa kojeg se takmičari Atletskog kluba “Smederevo” vraćaju bogatiji za šest odličja.

Zlatne medalje osvojili su Anđela Tomić i Uroš Branković, srebrne Rastko Panajotov, Mateja Radojević i Marko Stanković i bronzanu Klara Ribak.

Nikola Ribak i Sergej Čuljković nisu imali sreće da stignu do medalja, osvojili su četvrto mesto.