Lozničani se revanširali Proleteru

SMEDEREVO, 17. mart 2017 – Jesenas je Proleter Mihajlovac slavio u Loznici, bio je bolji za dva gola, a sada su se gosti revanširali u istoj razmeri – pobedili su sa 3:1.

Pred oko 200 gledalaca u Mihajlovcu, domaćin je poveo u 26. minutu golom Disića, da bi u nastavku gosti preokrenuli rezultat. Najpre je u 52. minutu Avramović natrčao na odbijenu loptu i snažnim udarcem sa 25 metara izjednačio.

U 71. minutu gosti su izveli kontru koju je uspešno realizovao Milovanović, a slično se desilo i u poslednjem minutu sudijske nadoknade, kada je Maksimović postavio konačan rezultat.

U narednom kolu Proleter Mihajlovac gostuje u Valjevu, gde mu je domaćin Budućnost Krušik, posle ovog poraza, komšija na tabeli.