Živić matirao Smederevce

SMEDEREVO, 16. mart 2018 – U utakmici 16. kola Prve futsal lige Srbije Smederevo je ugostilo tim Nove Pazove i doživelo poraz – 3:5 (0:1).

Retko se dešava da neko već u 13. sekundi meča pogodi mrežu rivala, a to je pošlo za nogom trostrukom strelcu Milanu Živiću. Poluvreme se završilo vođstvom gostiju tim golom. Samo što je počeo nastavak susreta Ramadani je srušen, a Đorđević nije iskoristio penal već je loptu poslao kraj stative. Usledile su dve kontre gostiju, koje su iskoristili Roknić i ponovo Živić. Đorđević je smanjio vođstvo gostiju, ali je iz nove kontre Lazić ponovo doneo prednost gostima od tri gola. Uspeo je Simeunović da smanji rezultat, da bi se potom Živić još jednom upisao u strelce. U 40. minutu Inajetović je snažnim udarcem ublažio poraz domaćih i postavio konačan rezultat – Smederevo – Nova Pazova 3:5.