Vranovci jednim golom do naredne runde Kupa

SMEDEREVO, 26. februar 2018 – U mečevima trećeg kola Kupa za područje GFS Smederevo najzanimljiviji duel je bio onaj u Ralji, gde je domaći Borac 1932 ugostio Proleter Mihajlovac. Vranovci su golom Stojkovića u 28. minutu stigli do pobede i plasmana u četvrto kolo. Borac je tokom utakmice bio ravnopravan rival, a u 87. minutu Krstić je imao idealnu priliku da izjednači, ali je njegov udarac glavom završio kraj same stative.

U Vranovu je Osipaonica pobedila Proletera 1947, bilo je 1:1 ali  je posle izvođenja penala bilo 6:7. U preostalim susretima ovog kola postignuti su sledeći rezultati: Mladi radnik 1940Radinac – 7. juli Vodanj 3:1 i Crvena zvezda Suvodol – Petlić Smederevo 8:3.

Žreb za četvrto kolo, koje će se igrati sledećeg vikenda, biće u utorak u 15 ati u prostorijama GFS.

Osim pomenutih ekipa, Proletera Mihajlovac, Mladog radnika, Crvene zvezde i Osipaonice, u šeširu će se naći i klubovi koji su ranije obezbedili plasman u sledeću rundu Kupa; Smederevo 1924, Jezava iz Smedereva, Sloga iz Lugavčine i Landol.