Smederevo iz Vranova sa sva tri boda

VRANOVO, 28. oktobar 2017 – Komšijski ali i derbi kola odigran u Vranovu pred više od 800 gledalaca pripao je Smederevcima; Proleter – Smederevo 0:2.

Domaćin je u 40. minuti imao kolosalnu priliku da povede, ali je udarac sa bele tačke Lepojevića uspešno ukrotio Bogdanović, prosledivši loptu u korner.

U nastavku susreta Smederevci su preuzeli inicijativu i u 55. minutu došli do vođstva. Na ubačenu loptu Stevanovića Stojanović je odigrao povratnu a sa pet metara Mladenović je pogodio nebranjeni deo mreže.

Stihijski napadi Proletera nisu doneli promenu rezultata, a gosti su u par navrata pripretili, pre svega preko hitronogog Stojanovića.

U nadoknadi vremena, nakon kontre upravo Stojanovića, spretan je bio Sarajlin i time overio pobedu gostiju.

Inače, o tome da susret nije bio nimalo prijateljski govori i podatak da je sudija Marko Srećković iz Kragujevca podelio čak 11 žutih kartona – 6 gostima i 5domaćim igračima.