Smederevci na deobi prvog, Proleter pao na peto mesto

SMEDEREVO, 11. septembar 2017 – U četvrtom kolu Srpske lige Zapad Smederevci su na gostovanju u Ljubiću savladali domaći Polet. Gol odluke postigao je novajlija Vojkan Sarajlin u 84. minutu. Sa ova tri boda Smederevci su stigli do 8 osvojenih, koliko imaju i Šumadija i Sloga s kojima dele prvo mesto.

Proleter iz Vranova je u Požegi doživeo prvi poraz, Sloga ga je pobedila sa 2:1, i sada sa 7 bodova zauzima petu poziciju na tabeli. Inače, na ovoj utakmici već od 26 minuta, zbog prigovora sudiji, isključen je Dragan Paunović, trener Vranovaca.

Novo kolo je već u sredu. U derbiju, Smederevo na svom stadionu, od 16 sati, dočekuje vodeću Šumadiju iz Aranđelovca. Zbog nezavršene svlačionice, Proleter će opet biti domaćin na tuđem terenu, ovoga puta igraće u Kostolcu, gde će dočekati kragujevačku Šumadiju dan ranije.