Prava pripremna utakmica pod vođstvom Koromana

SMEDEREVO, 26. januar 2020 –  Fudbaleri Smedereva odigrali su prvi meč pripremajući se za nastavak prvoligaške sezone, u Lazarevcu sa Kolubarom. Domaćin je pobedio sa 3:2, a Ognjen Koroman je pružio priliku dvadeset dvojici igrača, među njima i novjalijama, nekima koji se tek nadaju angažmanu u Smederevu.

U prvom poluvremenu za Smederevo su igrali Trifunović, Stanimirović, Rnić, Mršulja, Saša Marković, Nedović, Živković, Matijević, Rakić, Mozes i Tripković. U drugom delu na terenu su bili: Krstović, Sadik, Matić, Jović, L. Marković, Džodan, Levićanin, Vuković, Urošević, Arsić i Simović.

Strelci za Kolubaru su bili Đenić u 5, Jovanović u 51. i Vučetić u 60. minutu za Kolubaru, a oba gola za Smederevo je postigao Strahinja Urošević u 70. i 75. minutu.

Sledeći pripremni susret Smederevo će igrati 1. februara u Jagodini, protiv istoimenog tima, koji predvodi nekadašnji trener Smederevaca Ljubiša Stamenković Piskavac.