Radičanke stigle do četvrtog trijumfa u prvenstvu

SMEDEREVO, 10. novembar 2019 – Nakon pobede u Beogradu nad istoimenom ekipom, rukometašice Mladog radnika su u 7. kolu Super B lige danas bile uspešnije i od Kučeva  – pobedile su sa 36:31 (15:13).

Tokom većeg dela susreta Radinčanke su imale prednost, da bi gošće u 53. minutu, pogotkom Dragane Petković, koja je postigla 8 golova, prvi put povele. Sa dva pogotka Milice Ninić (6 golova) i golom Ivane Paločević Radinčanke ponovo preuzimaju vođstvo. Onda su se „vučice sa Peka“, kako zovu rukometašice iz Kučeva, u 51 minutu preko Danijele Petković (10 golova) približile samo na gol zaostatka.  Uz odbrane Slađane Mitrović, da ne bude iznenađenja u završnici meča, pred Paločevićeve i Milice Ninić, pobrinule su se Nina Ninić (10 golova) i kružni napadač Mila Tešić (5).