U nadoknadi vremena ostadoše dva boda u Pazaru

NOVI PAZAR, 10. novembar 2018 – Sekunde su delile Smederevce od osvajanja sva tri boda u derbiju 13. kola prvenstva Srpske lige Zapad. Smederevo je sa Jošanicom u Novom Pazaru na kraju igralo 1:1, a domaćin je do izjednačujućeg gola došao u 94. minutu.

Smederevci su poveli golom Jovkovića u 57. minutu, a imali su potom još par izglednih prilika da dupliraju prednost. Kada to nisu uspeli, te promašaje je domaćin, koji je i u prvom poluvremenu imao inicjativu, kaznio; Brunčević je u poslednjem minutu sudijske nadoknade vremena savladao Dobrića.

I vodeća na tabeli Sloga je u ovom kolu kao gost remizirala, u Valjevu sa ekipom Budućnost Krušik igrala je 1:1, tako da Smederevu, koje na drugom mestu, i dalje beži jedan bod.