Državno prvenstvo za grla od dve godine

LOZOVIK, 6. oktobar 2017 – Na Hipodromu Konjičkog kluba „Lozovik“ sutra se održava prvenstvo Srbije za dvogodačka grla za 2018. godinu, kao i šest kasačkih trka. Takmičenje počinje u 14 časova, a prijavlјeno je ukupno 69 grla.

Glavna trka, Državno prvenstvo dvogodaca, zakazana je za 15 i 45.

Udruženje za kasački sport Srbije (UKSS) i Srpski kasački savez (SKAS) objavili su raspored i ostalih trka:

14:00 1 „I kasačka trka“ autostart/1600m

1 Perfetto Stojadinović N. 1600

2 Let Me Dream Petrović T. 1600

3 Bosforus Mukić I. 1600

4 Poker Knekt P. 1600

5 Ines AT Gabrić ml. J. 1600

6 Noris Sokola A. 1600

7 Fantom Glory Miloradović B. 1600

8 Ragnar Bogdanović R. 1600

9 Arminina II Radisavljević N. 1600

10 Sony Petrović Z. 1600

11 Dalma Jet Golubović M. 1600

14:30 2 „II kasačka trka“ autostart/1600m

1 Mosaique Mar Simić D. 1600

2 Atena Seke A. 1600

3 Grenland A.T. Stojković D. 1600

4 Ema Turbo Pavlović M. 1600

5 Golden Živojinović Z. 1600

6 Mini Hammer Slavnić M. 1600

7 Alegra R.S. Stamenković G. 1600

8 Ericsson Tajdić D. 1600

9 Liria Ranđelović A. 1600

10 Ricardo Simić M. 1600

11 Hilarija Stojadinović N. 1600

12 Dimiskija Love Vićentijević S. 1600

15:00 3 „III kasačka trka“ autostart/1600m

1 Atus Love Đuričić D. 1600

2 Hacker As Dimitrijević M. 1600

3 Gala S.G. Vujović J. 1600

4 Emil Zola A.T. Matić S. 1600

5 Alfa M.G. Gajić M. 1600

6 Holidej S. Ranđelović A. 1600

7 Worthy Jack Živančević M. 1600

8 Jessie (D) Petrović D. 1600

9 Varanno (H) Radovanović A. 1600

10 Class d’Evel (FR) Živojinović Z. 1600

15:45 4 „Državno prvenstvo za grla od 2. godine“ autostart/1600m

1 Messenger Đuričić D. 1600

2 Gorica de Sajan (SRB/FR) Skenderović B. 1600

3 Argos Stojković D. 1600

4 Spinal Tap A.T. Gabrić ml. J. 1600

5 Lily Allen A.T. Jo R. 1600

6 San Siro Mukić I. 1600

16:15 5 „V kasačka trka“ autostart/1600m

1 Angone Love Vujović M. 1600

2 Jimmy-Oaks Knekt P. 1600

3 Ragi Cocks (IT) Anđal A. 1600

4 Jeger Sweep Dimitrijević M. 1600

5 Son Of The Road (S) Radovanović A. 1600

6 Bellissima Mukić B. 1600

7 Wahler Đuričić D. 1600

16:45 6 „VI kasačka trka“ autostart/1600m

1 Ironwill (D) Petrović D. 1600

2 Raveo (IT) Anđal A. 1600

3 Cybele De Tedd (FR) Bogdanović A. 1600

4 Brume d’Or (FR) Đorđević N. 1600

5 Belle Marguerite (FR) Pribić V. 1600

6 Pieghele Dal (IT) Spiridonović S. 1600

7 Utsuri de Gerberoy (FR) Vujović J. 1600

8 Super Bull (IT) Bjelogrlić V. 1600

9 Rite Key (S) Živojinović Z. 1600

17:15 7 „VII kasačka trka“ autostart/1600m

1 Anči Stojković D. 1600

2 Aprilia R.S. Vujović J. 1600

3 Alfa Romeo Pantić M. 1600

4 Francia des Noes (SRB/FR) Skenderović B. 1600

5 Island A.T. Ostojić J. 1600

6 Lecsus Jet Simić L. 1600

7 Tijan S.G. Dilić R. 1600

8 Pegaz Petrović Z. 1600

9 Shadow R.R. Nikolić D. 1600

10 Wineto Žujović D. 1600

11 Fire Rock Ranđelović A. 1600

12 Meresz Mukić B. 1600

Izdvajamo