Pobeda Smedereva na premijeri pred domaćim navijačima

SMEDEREVO, 24. jul 2018 – Posle četiri kontrolna susreta na gostujućim terenima, u kojima su ostvarili dve pobede i isto toliko poraza, fudbaleri Smedereva su se danas, sa gotovo novim timom, prvi put predstavili domaćim navijačima. Pobedili su ekipu Zemuna sa 1:0.

Veći deo susreta bivšeg i sadašnjeg superligaša protekao je u blagoj inicijativi Zemunaca, koji su preko Ristovića u 65. Minutu pogodili stativu, a uz to imali i još jednu lepu priliku, kada je Dobrić odlično intervenisao i izbacio loptu u korner. Da učenici Ljubiše Stamenkovića budu ispraćeni aplauzom sa terena pobrinuo se Matić u 85. minutu. On je, na ubačenu loptu Ilića, odlično reagovao i u padu sa ivice peterca prosto zakucao loptu u mrežu gostiju.