Jedan gol za tri boda

SMEDEREVO, 2. maj 2018 – Bez povređenih Nemanje i Stefana Stojanovića, Redžića i Milutinovića, kao i „požutelog“ Ivkovića, Smederevci su ostvarili minimalnu pobedu u 26. kolu prvenstva nad ekipom FAP-a.

Ako se izuzme stativa Stevanovića u 21. minutu, sve ostalo u prvom poluvremenu je za zaborav. Nastavak je počeo asistencijom Lepojevića i kolosalnom prilikom Gordića, čiji je udarac golman gostiju obranio. Ipak, u 61. minutu, Lepojević je sa 18 metara snažnim šutem pogodio desni ugao I tim golom Smederevu doneo tri boda.

Proleter Mihajlovac je u istom kolu, ove srede, u Lajkovcu igrao nerešeno sa domaćim Železničarom 1:1.

U narednom kolu Smederevci gostuju ekipi Prova, a Proleter Mihajlovac dočekuje Polet iz Ljubića.