Pobeda za beg iz opasne zone

SMEDEREVO, 13. april 2018 – U 20. kolu prvenstva Prve futsal lige Srbije – KMF Smederevo – KMF Jastrebac 3:2 (0:0).

Nakon egal poluvremena nastavak je doneo uzbuđenja i golove. Gosti iz Blaca su početkom nastavka poveli golom Rajkovića, imali su potom i prečku, ali onda dolazi do preokreta. U 27. minutu na asistenciju Vrančića Prvulović je smestio loptu pod prečku, da bi minut kasnije ponovo bio precizan. Dugom loptom, u 34. minutu Ramadani je pronašao Lekića, koji koristi neodlučnost gostiju za povećanje vođstva na 3:1. Imao je Vukadinović priliku da iz kaznenog udarca smanji rezultat, ali je prebacio gol. U 38. minutu se iskupio, postigao je pogodak, ali to nije bilo dovoljno da se ugrozi i uzbudljivoj završnici Smederevcima uskrati možda i opstanka vredna pobeda.