Iz Ćuprije 6, iz Beograda 4 medalje – Urošu 2 zlata

ĆUPRIJA, SMEDEREVO, 1. april 2018 – Atletski klub Smederevo poslednjeg dana marta učestvovao je u drugom kolu Kros lige Centralne Srbije u Ćupriji sa 14 takmičara koji su osvojili šest medalja.

Za zlatno odličje izborio se Uroš Branković, srebne medalje pripale su Aleksi Markoviću, Marku Stankoviću, Mateji Radojeviću i Klari Ribak, a bronzu je osvojila Tatjana Ilić.

Smederevski atletičari u nedelju su se nadmetali u okviru II kola kros lige “Memorijal Franjo Mihalić”, koje je održano u Beogradu. Od sedmoro Smederevaca koji su bili na startnoj liniji, četvoro takmičara je stiglo do pobedničkog postolja.

Zlatne medalje osvojili su Klara Ribak i Uroš Branković i srebrne Aleksa Marković i Jovana Stanković