Futsal: Srbija – Francuska danas u Smederevu

SMEDEREVO, 7. decembar 2016 – Futsal reprezentacija Srbije danas od 18,30 časova u dvorani Smederevo odigraće drugu prijateljsku utakmicu protiv selekcije Francuske, u okviru priprema za kvalifikacioni turnir za EP.

U prvom prijateljskom susretu, sinoć u Beogradu pred oko 700 gledalaca, naša reprezentacija je igrala bolje i na kraju slavila rezultatom 4:1 (0:0).

Prvo poluvreme završeno je bez golova, ali je u nastavku bila sasvim drugačija situacija. Golove su postigli: Rajčević u 22, Stanković u 24, Rakić u 25, Kocic u 34. minutu (jedanaesterac) za Srbiju, a Muhudin u 40. minutu za Francusku.

Žuti kartoni: Milosavac, Lazarević (Srbija). Prekršaji: Srbija 5 (2-3), Francuska 7 (4-3).

SRBIJA: Momčilović, Perić, Kocić, Simić, Rajčević. Igrali su još: Živanović, Rakić, Milosavac, Ristić, Tomić, Stanković, Lazarević, Bojan Filipović. Nije igrao Stefan Filipović.

FRANCUSKA: Arun, Ramirez, Igun, Muhamed, Žasni.Igrali su još: Belhadž, Keb, Negala, Budebiba, Ala, Desandre, Muhodin. Nije igrao Duro.